7 Nejděsivějších Experimentů Všech Dob!

711

Nejspíše všichni z nás již slyšeli o nechutných a příšerných experimentech, které probíhaly v průběhu první, nebo druhé světové války – kdo ne, tak vám závidím, protože jste přišli o spoustu znechucených a beznadějných momentů… Přehoďme list a vrhněme se na téma tohoto článku – dozvíte se o 7 nejděsivějších experimentů všech dob, tím myslíme opravdu všech dob, a popis některých vám asi nebude dělat zrovna dobře na žaludek.

#1. Elektronické ovládání mysli

Věřte tomu nebo ne, ale jednu dobu bylo ovládání nesmírně populární a fascinující. Proto Jose M.R. Delgado, španělský fyziolog skočil do arény s rozzuřeným býkem, aby potvrdil svůj výzkum. Jako část jeho výzkumu implantoval elektrody a rádiové přijímače do mozků zvířat a následně zkoušel vysílat různé frekvence a sledoval jak zvířata reagovala.
Díky těmto signálům dokázal přinutit zvíře k různé svalové aktivaci, byl schopný také zvíře uklidnit, ze vteřiny na vteřinu z něj vyhnat veškerý hněv, úzkost a vlastně dokázal změnit kompletně jeho chování. Důkazem jeho výzkumu, je fakt, že býk se kterým se „utkal“ v aréně, na něj nikdy nezaútočil.

#2. Vězeňský experiment v Holmesburgu

Vězení Holmesburg je část městského vězeňského systému v Philadelphii. Postaveno v roce 1896, vězení se nyní využívá převážně pro natáčení filmů a starání se o vězně z přeplněných věznic. Nicméně dlouhé dekády zůstalo vězením vyloženě epicentrem kontroverze, která vyústila šíleným experimentem na vězních. Dr. Albert Kligman, autor těchto experimentů popsal vězení jako „Akry kožního pole“

Dr. Kligman provedl obrovský počet mučících experimentů na vězních za drobný úplatek. Experimenty zahrnovaly věci jako testování šampónů, krému, druhy diet a potravinářského prášku. Dle jeho slov, slavný krém proti akné Retin-A „začal na tvářích jeho vězňů“.

Když vědci testovali subjekty na nukleární radiaci. Klikněte na další pro pokračování.

DALŠÍ