7 Nejděsivějších Experimentů Všech Dob!

362

Nejspíše všichni z nás již slyšeli o nechutných a příšerných experimentech, které probíhaly v průběhu první, nebo druhé světové války – kdo ne, tak vám závidím, protože jste přišli o spoustu znechucených a beznadějných momentů… Přehoďme list a vrhněme se na téma tohoto článku – dozvíte se o 7 nejděsivějších experimentů všech dob, tím myslíme opravdu všech dob, a popis některých vám asi nebude dělat zrovna dobře na žaludek.

#6. Ohnivé koule


Ne, tohle není název pro nějaký vesmírný jev. Avšak to má co dělat s vesmírem. Koule zde máme na mysli, ty, díky kterých se lidstvo rozmnožuje. Jsme stále v 1960 a vědci zjistili efekt radiace na varlata. Byli nesmírně zaujati, tím co se může stát astronautům, kteří poletí na měsíc.
Nabídli 25 dolarů zhruba sto vězňům, a řekli jim, že projdou jednim „reprodukčním experimentem“. Po experimentu, někteří vězni začali mít problémy s kůží a někteří z nich si stěžovali na testikulární cystu, nebo dokonce na rakovinu. Takže se vězni spojili a podali žalobu na vědce, spor vyhráli a dostali 2000 dolarů jako náhradu za způsobenou újmu na zdraví.

#7. Mořská hvězdice

Lidé v 60 letech museli žít opravdu ohromné životy, protože „Mořská hvězdice“ je jeden z dalších bizárních experimentů této doby. Byla to jen další záležitost, kterou byly Spojené státy posedlé „experimenty“. Mořská hvězdice byl „běžný“ jaderný test. Ale ne tak běžný jak se zdál, efekt, který test měl, byl mnohem větší než vědci předvídali. Bomba vybouchla v nadmořské výšce 250 mil, 1.45 megatunová bomba vytvořila tak silné elektromagnetické impulzy, že zapříčinila elektrické poškození na Hawajských ostrovech, které leží 800 mil dál (od bodu detonace).

Intenzita elektromagnetických pulsů detonace, vypla více než 300 pouličních lamp, deaktivovala spostu alarmů a způsobila významnou škodu telefonním společnostem a zrušila všechny příchozí hovory na Havajské ostravy. A to byl efekt který způsobil experiment, který byl celých 800 mil daleko. Nepochybně je toto nejšílenější experiment, který byl proveden lidskou rasou!
Nejšílenější sociální experiment v historii lidstva! Klikněte na Další pro pokračování.
Další