5 Jednoduchých Triků Které Vám Změní Život

56

Je pro vás každodenní vstávání příliš těžké a nedokážete pochopit jaké výkyvy vaše tělo zažívá? Buďte bez obav, v tomhle článku vám odhalíme 5 Jednoduchých Triků Které Vám Změní Život k mnohem lepšímu!
Můžeme začít…

#4. Nikoho neslyšíte v plné místnosti lidí

Určitě se vám už stalo, že jste byli na párty, někdo na vás mluvil a vy jste neměli nejmenší tušení co vám daný člověk právě řekl. Jestli už jste dříve zažili takové ty zázračné momenty, kdy najednou chvíli slyšíte čistě každičké slovo, které vám někdo řekl, tak porozumíte dalšímu triku. Pro eliminaci nechtěného hluku jemně zatlačte na Tragus vašeho ucha (vidíte na obrázku) a uslyšíte mnohem lépe.

#5. Spálené prsty

Jeden z běžných způsobů jak zmírnit zranění po spálení, je rychlé položení prstů pod studenou vodu. Avšak, když jste někde na cestě, tak zrovna u sebe vždycky nemáte nekonečný proud studené vody pro tyto situace je tady náš poslední trik. Sevřete své ušní lalůčky, protože v nich se nachází největší poměr vody, ze všech ostatních dostupných možností. Mačkání lalůčků zmírní teplotu vašich prstů a tím je zchladí.