5 Jednoduchých Triků Které Vám Změní Život

55

Je pro vás každodenní vstávání příliš těžké a nedokážete pochopit jaké výkyvy vaše tělo zažívá? Buďte bez obav, v tomhle článku vám odhalíme 5 Jednoduchých Triků Které Vám Změní Život k mnohem lepšímu!
Můžeme začít…

#2. Zbavte se bolesti u doktora

Je fascinující jak jednoduše jde zmást náš mozek. Nikdo z nás nemá rád injekce, někteří z nás je dokonce ani nedokážou vystát. Takže příště, až půjdete k doktorovi, třeba na krev, nebo něco co vyžaduje zasunutí obrovské injekce pod vaši hladkou kůži udělejte tohle – Kašlete, díky kašlání zvýšíte tlak ve vaší hrudi, tento fakt přinutí vaši míchu ovládat (necítit) bolest tvořenou z jehly.

#3. Nikdy nebudete mít plný nos

Nic nemůže být více otravnější a iritující než plný nos. Určitě jste zkoušeli již velkou spoustu různých metod a způsobů na „vypouštění“ vašeho nosu, ale rozhodně jste dosud neslyšeli o tomhle skvělém a jednoduchém triku. Zatlačte na bod mezi vašim obočím. Prst kterým tlačíte, chvíli na daném místě držte, než se budete cítit uvolnění. Tento proces nutí vaše kosti v nosu, aby zničily všechny přebytečné věci, které v nose máte.

Spálili jste si prsty? Potřebujete slyšet někoho konkrétního v místnosti, kde neslyšíte vlastní slovo? Naše další triky jsou přímo pro vás! Pro pokračování klikněte na další.
Další